دوشنبه ۲۴ خرداد ۰۰

توری پنجره در گرکان

۴۸ بازديد

خفیفی که برای توری پنجره در گرکان در نظر داریم، شامل کلیه محصولات ما می باشد. کیفیت توری ها به عواملی چون طرح آن ها، ابعاد توری و نوع طرحی که برای آن در نظر می گیرند. بستگی دارد. مشتریان عزیز می توانند برای کلیه ماه های سال به ویژه تابستان برای جلوگیری از ورود حشرات موذی از قبیل سوسک و غیره از این توری ها استفاده کنند. در شرایط مختلف توری پنجره از خود مقاومت خوبی نشان داده و محدودیتی در نصب آن ها وجود ندارد. توری پنجره در گرکان با کیفیت بالایی ارائه شده که مجموعه توریکس برای آن تخفیفی ویژه در نظر گرفته است. حشرات موذی معمولا از طریق درز در و پنجره وارد محیط اصلی خانه ها می شوند. استفاده از توری پنجره در گرکان بهترین راه مقابله با این حشرات می باشد. این توری ها با توجه به نوع کاربری ساختمان در اندازه های استاندارد ساخته می شوند.

 

 معمولا توری پنجره در گرکان با درجه کیفی متفاوتی در بازار به فروش می رسد و برای آن ها مدل های مختلفی از جهت راستای افقی و عودی در نظر می گیرند که نسبت به توری های قدیمی در مزیت می باشند. البته توری ها را بر اساس تعداد فریم ساخت نیز به دسته های مختلفی تقسیم بندی می کنند. توری پنجره در گرکان از ماده ای شیمیایی به نام پلی استایرن ساخته می شود. این ماده در صنعت شیمیایی دارای قابلیت های زیادی می باشد. پلی استایرن از انعطاف پذیری بالایی برای انواع کاربردها برخوردار بوده که باعث شده است. پلی استایرن در ساخت توری ها به شکل دهی به آن ها کمک زیادی کرده است و در صنعت از پرکاربردترین مواد شیمیایی محسوب شده است. یکی از مزیت های توری این است که از وزن پایینی برخوردتر بوده و افراد می توانند به راحتی از آن ها در شرایط مختلف استفاده کنند که باعث شده است تا کاربران بدون صرف زمان زیادی این توری ها را هر جا که می خواهند، نصب کنند.این توری ها از یک طرف به طور کامل با استفاده از ریل های آهنی باز و بسته می شود.  شکل باز و بسته شدن این توری ها به صورت آکاردئونی می باشد و در بازار به توری های آکاردئونی نیز معروف هستند.

 

 

توری پنجره در گرکان به توری های تک فریمی و دو فریمی بر اساس عملیات باز و بسته شدن دسته بندی می گردد. در توری پنجره تک فریمی خاصیت صورت افقی و عمودی خاصیت جمع شوندگی را انجام می دهد. این باز و بسته شدن با استفاده از ریلهایی فلزی انجام می شود. این ریل ها مقاومت بالایی داشته می توانند وزن زیاد توری را به خوبی مهار کنند. این عملکرد به باز و بسته شدن توری ها بستگی دارد. معمولا توری ها به صورت آکاردئونی باز و بسته می شوند و به آن ها توری های آکاردئونی نیز می گویند. توری پشه با مکانیزم افقی عملیات باز و بسته شدن را به صورت افقی انجام داده و از یک طرف درون قاب فلزی خود قرار می گیرد. بیشتر از توری های دابل فرمی در بازار فروش استفاده می کنند که عملکرد ویژه تری نسبت به توری های تک فریمی دارند  مفتخریم تا به شما عزیزان در این زمینه خدمت رسانی بکنیم. مزیت ما سه دهه سابقه کاری ما در زمینه فروش محصولات توری پشه و توری پنجره می باشد.

 

تا كنون نظري ثبت نشده است
ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در فارسی بلاگ ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.