یکشنبه ۲۳ خرداد ۰۰

توری پنجره در علی آباد

۴۴ بازديد

توری پنجره در گرگان با کیفیت بالایی ارائه شده که مجموعه توریکس برای آن تخفیفی ویژه در نظر گرفته است. این تخفیف شامل کلیه محصولات ما می باشد. کیفیت بالای توری پنجره در گرگان به عواملی چون طرح آن ها، ابعاد توری بستگی دارد. مشتریان عزیز می توانند برای کلیه ماه های سال به ویژه تابستان برای جلوگیری از ورود حشرات از این توری ها استفاده کنند. در شرایط مختلف آب و هوایی، توری پنجره از خود مقاومت خوبی نشان داده و محدودیتی در نصب آن ها وجود ندارد. استفاده از توری پنجره در گرگان بهترین راه مقابله با این حشرات می باشد. علاوه بر دفع حشرات موذی برای جلوگیری از گرد و غبار به درون خانه استفاده می شود.

 

 معمولا توری پنجره در گرگان با درجه کیفی متفاوتی در بازار به فروش می رسد و برای آن ها مدل های مختلفی از جهت تعداد فریم ساخت در نظر می گیرند.خود توری ها از ماده ای شیمیایی به نام پلی استایرن ساخته می شود. این ماده در صنعت شیمیایی دارای قابلیت های زیادی می باشد. پلی استایرن از انعطاف پذیری بالایی برخوردار می باشد که باعث شده است. توری پنجره در گرگان نسبت به توری های قدیمی در مزیت هستند. یکی از مزیت های توری این است که از وزن پایینی برخوردتر بوده و افراد می توانند به راحتی از آن ها در شرایط مختلف استفاده کنندکه باعث شده است تا مشتریان بدون هدر دادن زمان این توری ها را هر جا که می خواهند، نصب کنند.این توری ها از یک طرف به طور کامل با استفاده از ریل های آهنی باز و بسته می شود. پلی استایرن در ساخت توری ها به شکل دهی به آن ها کمک زیادی کرده است و در صنعت از پرکاربردترین مواد شیمیایی محسوب شده است  شکل باز و بسته شدن این توری ها به صورت آکاردئونی می باشد و در بازار به توری های آکاردئونی نیز معروف هستند.

 

 

توری پنجره در گرگان با استفاده از دو و یا یک فریم عملیات باز و بسته شدن را انجام می دهد و به طور کامل درون قاب فلزی خود قرار می گیرد در توری های تک فریمی خاصیت جمع شوندکی به صورت افقی و عمودی انجام می گیرد. این باز و بسته شدن در توری پنجره در گرگان با استفاده از ریلهایی فلزی انجام می شود. این ریل ها ماندگاری بالایی دارند وزن توری را به خوبی مهار کنند. در بازار بیشتر از توری های دابل فرمی استفاده می کنند، زیرا باز و بسته شدن توری ها با سرعت بیشتری انجام می گیرد. ک این عملکرد به باز و بسته شدن توری ها بستگی دارد. توری پنجره در گرگان با مکانیزم افقی عملیات باز و بسته شدن را به صورت افقی انجام داده و از یک طرف درون قاب فلزی خود قرار می گیرد. در توری های عمودی نیز عملیات باز و بسته شدن به صورت عمودی درون قاب فلزی خود قرار می گیرند.

 

تا كنون نظري ثبت نشده است
ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در فارسی بلاگ ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.