یکشنبه ۱۳ تیر ۰۰

توری پلیسه در زایگان

۴۶ بازديد

توری پلیسه در زایگان با برای جلوگیری از ورود گرد و غبار در انواع طرح و سایزها ساخته شده بهترین مانع در برابر ورود حشرات موذی به حساب می آید. توری پلیسه در زایگان با تخفیف بالایی عرضه می شود. با نزدیک شدن فصل تابستان با گرم شدن هوا انواع حشرات موذی به درون خانه ها راه پیدا می کنند. این توری ها بر اساس نوع و تعداد فریم به مدل های مختلفی دسته بندی می گردند. نوع طرح اجرایی، نوع سازه های استفاده شده برای پیاده سازی قاب فلزی آن ها در کیفیت این توری ها نقش مهمی دارد. مشتریان همچنین می توانند علاوه بر تابستان برای فصل های دیگر سال نیز استفاده کنند. حشرات موذی معمولا از طریق درز در و پنجره وارد محیط اصلی خانه ها می شوند. استفاده از توری پشه در مشهد بهترین راه مقابله با این حشرات می باشد. توری پلیسه همانطور که از اسمش پیداشت شکلی پلیسه ای داشته که از یک طرف به خوبی باز و بسته می شوند.

 

 معمولا توری پلیسه در زایگان  با درجه کیفی متفاوتی در بازار به فروش می رسد. معمولا بر این اساس توری پلیسه در زایگان به توری های تک فریمی و دابل فریمی در راستای افقی و قائم دسته بندی می شود. توری پلیسه در زایگان با استانداردهای لازم ساخته شده که نسبت به مدل های قدیمی از مکانیزم های پیشرفته تری برخوردار است. خود توری ها از پلی استایرن و قاب فلزی آن ها از فلز آلومینیوم در مرحله تولید قرار می گیرند. پلی استایرن دارای ویژگی های زیر می باشد:

  1. انعطاف پذری بالا
  2. دارای قابلیت شلک پذیری
  3. ثبات رنگ
  4. ماندگاری در فضاهای مرطوب
  5. قابلیت شکل دهی بالا برای بسیاری از کابردهای صنعتی

 یکی از مزیت های توری این است که از وزن بالایی برخوردار نمی باشد و به راحتی قابل انتقال می باشد. این توری ها از یک طرف به طور کامل با استفاده از ریل های آهنی باز و بسته می شود.  شکل باز و بسته شدن این توری ها به صورت آکاردئونی می باشد و در بازار به توری های آکاردئونی نیز معروف هستند.

 

توری پلیسه، توری پنجره،توری ثابت و توری پشه هریک در مجموعه توریکس با کیفیت بالایی ارائه شده که شاخصه مهم مجموعه ما به حساب می آید. توری پلیسه در زایگان به سرعت عملیات باز و بسته شدن را انجام می دهند. این توری ها از طرف بیرون چشم اندازی در معرض دید افراد خارجی ایجاد نمی کند و مانعی بر سر راه درب و پنجره ها محسوب نمی شود. در توری های تک فریمی خاصیت جمع شوندگی در راستای افق و در مدل عمودی خاصیت جمع شوندگی در این راستا انجام می گیرد. ریل های استفاده شده برای باز و بسته شدن توری پلیسه مقاومت بالایی داشته می توانند وزن زیاد توری را به خوبی مهار کنند. بیشتر مردم از توری های عمودی برای پنجره های قدی استفاده می کنند. مزیت ما سه دهه سابقه کاری ما در زمینه فروش محصولات توری پشه می باشد. مفتخریم تا این محصول را با بهترین قیمت بازار به شما مشتریان عزیز ارائه کنیم.

 

تا كنون نظري ثبت نشده است
ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در فارسی بلاگ ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.