دوشنبه ۲۴ خرداد ۰۰

توری ثابت در قهدریجان

۸۶ بازديد

توری ثابت در قهدریجان با کیفیت بالایی ارائه شده که مجموعه توریکس برای آن تخفیفی ویژه در نظر گرفته است. فروش این توری ها در توریکس به صورت اقساطی هم انجام می شود. معمولا سعی شده است که این توری ها با درجه کیفی بالایی ساخته شود.کیفیت توری ها به عواملی چون طرح آن ها، ابعاد توری و نوع طرحی که برای آن در نظر می گیرند، بستگی دارد. مشتریان عزیز می توانند برای کلیه ماه های سال به ویژه تابستان برای جلوگیری از ورود حشرات از این توری ها استفاده کنند. کاربران می توانند در شرایط مختلف از این توری ها استفاده کنند و محدودیتی در نصب آن ها وجود ندارد. حشرات موذی معمولا از طریق درز در و پنجره وارد محیط اصلی خانه ها می شوند. استفاده از توری ثابت در قهدریجان بهترین راه مقابله با این حشرات می باشد. علاوه بر دفع حشرات موذی برای جلوگیری از گرد و غبار به درون خانه استفاده می شود.

 

 معمولا برای توری ثابت مدل های مختلفی از نظر نوع و تعداد فریم ساخت در نظر می گیرند. از نظر تعداد فریم ساخت توری ثابت به دو مدل تک فریمی و دابل فریمی دسته بندی می شوند. در بازار بیشتر از توری های دابل فریمی استفاده می کنند. دسته بندی دیگر توری ها بر اساس راستای جمع شدن می باشد، در این دسته بندی توری ها به دو مدل افقی و عمودی تقسیم بندی می شوند. خود توری ها از ماده ای شیمیایی به نام پلی استایرن ساخته می شود. این ماده در صنعت شیمیایی دارای قابلیت های زیادی می باشد. پلی استایرن از انعطاف پذیری بالایی برخوردار می باشد که باعث شده است. پلی استایرن در ساخت توری ها به شکل دهی به آن ها کمک زیادی کرده است و در صنعت از پرکاربردترین مواد شیمیایی محسوب شده است. یکی از مزیت های توری ثابت این است که از وزن پایینی برخوردتر بوده و افراد می توانند به راحتی از آن ها در شرایط مختلف استفاده کنند که باعث شده است تا مشتریان بدون هدر دادن زمان این توری ها را هر جا که می خواهند، نصب کنند. این توری ها از یک طرف به طور کامل با استفاده از ریل های آهنی باز و بسته می شود. 

 

معمولا توری ها در انواع اندازه ها برای انواع پنجره های قدی ساخته می شوند. محصولات ارائه شده توسط مجموعه توریکس، توری پشه، توری پلیسه، توری ثابت و توری پنجره می باشد. در توری های تک فریمی خاصیت جمع شوندکی به صورت افقی و عمودی انجام می گیرد. این باز و بسته شدن با استفاده از ریلهایی فلزی انجام می شود. این ریل ها مقاومت بالایی داشته می توانند وزن زیاد توری را به خوبی مهار کنند. در بازار بیشتر از توری های دابل فرمی استفاده می کنند که عملکرد ویژه تری نسبت به توری های تک فریمی دارند. این عملکرد به باز و بسته شدن توری ها بستگی دارد. معمولا توری ها به صورت آکاردئونی باز و بسته می شوند، به همین علت به این توری ها، توری های آکاردئونی نیز می گویند. توری ثابت با مکانیزم افقی عملیات باز و بسته شدن را به صورت افقی انجام داده و از یک طرف درون قاب فلزی خود قرار می گیرد.  مفتخریم تا به شما عزیزان در این زمینه خدمت رسانی بکنیم. مزیت ما سه دهه سابقه کاری ما در زمینه فروش محصولات توری پشه می باشد.

تا كنون نظري ثبت نشده است
ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در فارسی بلاگ ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.