شنبه ۲۲ خرداد ۰۰

توری ثابت در تهران

۸۲ بازديد

توری ثابت در تهران یکی از محصولات توریکس است که دارای قیمت مناسب و کیفیت بالایی از نظر ساخت می باشد. عوامل مختلفی هستند که در کیفیت توری ها نقش مهمی دارد. اولین مورد، نوع مصالحی است که در ساخت توری ها از آن استفاده می کنند. معمولا خود توری از ماده انعطاف پذیری به نام پلی استایرن ساخته می شود. پلی استایرن استفاده شده در ساخت توری ها دارای کاربردهای شیمیایی قابل توجه ای می باشد. با استفاده از این ماده می توان شکل هایی مختلف به توری ها داد.

این توری ها علاوه بر دفع حشرات موذی، مانعی مناسب در برابر دفع گرد و غبار می باشد و مشتریان بتوانند بر اساس سلیقه شخصی خود طرح مناسبی برای ان ها در نظر بگیرند. قاب آن ها از آلیاژهایی ساخته می شود که دارای سختی بالایی هستند، این آلیاژهای سبک شامل فولاد و آلومینیوم می باشند.  این قاب فلزی وزن خود توری ها را به خوبی تحمل می کند و دارای وزن سبکی هستند. قاب آن ها همچنین از مقاومت بالایی برخوردار بوده و می توان از آن ها در شرایط مختلف استفاده کرد. توری های امروزی شامل توری پلیسه، توری ثابت، توری پشه و توری پنجره می باشد.

توری بر اساس فریم ساخت

توری ثابت در تهران دابل فریمی و تک فریمی همانطور که از اسمشان پیداست عملیات باز . بسته شدن را با استفاده از یک و نهایتا دو فریم انجام می دهند. عملیات باز و بسته شدن در توری ها به شکل آکاردئونی انجام می شود که در بازار به توری های آکاردئونی نیز معروف می باشند. پس از بسته شدن به صورت کامل درون قاب فلزی خود قرار می گیرند. در بازار برای توری های دابل فریمی تقاضای بیشتری نسبت به توری های تک فریمی وجود دارد. بیشتر کاربران از این توری ها برای کلیه ماه های سال استفاده می کنند. توری ثابت با قیمت مناسبی در بازار فروش به دست شما مشتریان عزیز می رسد. سعی شده است برای ساخت توری های دابل فریمی تمامی استانداردهای لازم رعایت شود. مفتخر هستیم تا به شما عزیزان در این زمینه خدمت رسانی بکنیم.

توری ثابت در تهران بر اساس نحوه قرارگیری

دسته بندی توری ثابت در راستای افقی و عمودی درون قاب فلزی خود جمع می شوند و بر این اساس به دو مدل افقی و عمودی تقسیم می شوند. در مدل افقی خاصیت جمع شوندگی به صورت افقی انجام می شود ولی در مدل عمودی خاصیت جمع شوندگی به صورت عمودی انجام گرفته و سعی شده است از ریل هایی فلزی برای جمع شدن توری استفاده کنند. این توری ها بیشتر در بازار فروش به مصرف می رود. از یک طرف به طور کامل درون قاب فلزی خود قرار می گیرند و در این توری ها برای جمع شدن توری ثابت در تهران از ریل هایی فلزی استفاده می شود. معمولا مجموعه توریکس برای تمامی محصولات خود تخفیفی ویژه در نظر گرفته است. این تخفیف به مناسب فصل جدید می باشد و با نزدیک شدن فصل تابستان و گرم شدن هوا می توانید از این توری ها استفاده کنند.

تا كنون نظري ثبت نشده است
ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در فارسی بلاگ ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.